Crux – Poznań

Realizacje: Domki ogrodowe.

CRUX

Prezentowany poniżej domek saunowy CRUX został wykonany w Poznaniu. Charakterystyczną cechą tego modelu jest elewacja Centroplast, której wzór stanowi imitację drewna. Domek posiada jasną i przestronną saunę wykonaną z szerokich paneli drewnianych. Wewnątrz znajdziemy dodatkowo pomieszczenie relaksacyjne. W celu zapewnienia większej prywatności okno w saunie zostało wyposażone w specjalne szkło, którego właściwości przypominają lustro weneckie. 

Wnętrze domku

Pomieszczenie relaksacyjne wykończono szerokimi panelami wykonanymi z drewna osika. Zastosowane w tej części trzy pionowe przeszklenia zapewniają wspaniały widok na ogród. Do ogrzewania domku zastosowano dwa estetyczne panele na podczerwień w białym kolorze.

Domek posiada komfortową saunę wykonaną z jasnych, bezsęcznych paneli wykonanych z drewna osikowego. Jest ona wyposażona w piec elektryczny o mocy 9kW umieszczony w estetycznej obudowie drewnianej, który szybko wygrzewa saunę do zadanej temperatury.

Konstrukcja

Elewacja została wykonana z drewnopodobnych płyt Centroplast w kolorze K154, które nie wymagają konserwacji i są w pełni odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
Domek został wyposażony w dwukomorowe trzyszybowe okna aluminiowe.

Układ wnętrza

W domku znajduje się:

  • sauna
  • część relaksacyjna z miejscem na dwa leżaki

Opcje dodatkowe

  • stolarka aluminiowa
  • ogrzewanie: panele podczerwieni

Wymiary

Wymiary domku: 450x300cm, h=270 cm
Sauna: 270x200cm

Film prezentujący domek saunowy Crux wykonany w Poznaniu


Realizacja: Poznań
Producent: TAPIS.PL