Łaźnie parowe

Obecnie łaźnie parowe są nie tylko nieodzownym elementem stref wellness i spa, lecz także coraz częściej także domków saunowych.

 Przypomnijmy, łaźnia parowa jest pomieszczeniem w którym panuje wilgotność rzędu 100%, zaś temperatura waha się w granicach 40-45°C. Wnętrze łaźni wykończone jest materiałem odpornym na wilgoć, do którego wstrzykiwana jest para wodna wytwarzana przez generator pary. Wypełniony parą pokój działa odprężająco i ma korzystny wpływ na cały organizm. Kłęby pary dokładnie oczyszczają i regenerują skórę, która staje się gładka i jędrna.

Nasza firma jest producentem nowoczesnych łaźni parowych, które wykonujemy na wymiar. Specjalizujemy się w budowie lekkich konstrukcji w minimalistycznym stylu.

MODERN – innowacyjna koncepcja łaźni parowych

Wdrożona przez naszą firmę technologia produkcji, pozwala na budowę innowacyjnych łaźni parowych – MODERN wykonywanych z płyt mineralno-akrylowych. Te lekkie konstrukcje o prostym i minimalistycznym stylu wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, pozwalających na wieloletnią pracę w trudnych warunkach. Materiał ten nie wymaga konserwacji i jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Łaźnia parowa Modern

Foto: Wolno stojąca łaźnia parowa.

W zależności od wymagań inwestora wyposażenie łaźni parowej możemy dowolnie konfigurować i wyposażyć w:

  • wewnętrzny generator pary (nie ma potrzeby budowy pomieszczenia technicznego)
  • natrysk z deszczownicą i wodospadem
  • sterowaną pilotem chromoterapię
  • system audio sterowany ze smartfona lub tabletu
  • bogactwo wykończeń łaźnie parowe MODERN – próbnik kolorów »

Centrum wellness: łaźnia parowa, kabina prysznicowa i sauna

Foto: Centrum Wellness będące połączeniem łaźni parowej, kabiny prysznicowej oraz sauny fińskiej.

Galeria łaźni parowych Modern