Balie

Firma TAPIS.PL oferuje balie do schładzania organizmu po kąpieli w saunie oraz sauny ogrodowe z piecem. Wykonane z najwyższej jakości drewna zapewniają komfortową kąpiel i relaks.

balia2

Balie drewniane

Oferowane przez naszą firmę balie drewniane często służą jako element wyposażenia części rekreacyjnej domków saunowych. Balie wykonane zostały z drewnianych klepek, które tworzą ścianę boczną. Drewniana jest także podłoga. Trwałość i stabilność konstrukcji uzyskano za pomocą metalowych taśm i prętów ściągniętych śrubą, którymi opasane są boczne ścianki bali.

Wymiary : 125 x 100 cm (śr. x wys.)
Drewno: świerk

balia-5 balia-1 balia-4 balia-2

W ofercie posiadamy także balie drewniane wykonane z modrzewia oraz irokko w wersji z wkładem akrylowym lub bez.

 

balia3Balia ogrodowa z piecem opalanym drewnem

Oferowane przez naszą firmę balie drewniane zapewniają Państwu doskonały relaks na świeżym powietrzu.  Bez względu na porę roku, zarówno latem jak i zimą kąpiel w nich sprawia zawsze ogromną przyjemność.  W celu odbycia kąpieli w bali ogrodowej należy wypełnić ją wodą, rozpalić ogień w piecu i odczekać chwilę, aż się nagrzeje. Korzystanie z balii ogrodowej dostarcza niezapomnianych wrażeń i korzystnie wpływa zwiększenie odporności organizmu. Kąpiele w balii, zwłaszcza w zimie hartują i uodparniają na choroby.

 

HOT TUB  z piecem zewnętrznym

Balia ogrodowa, wykonana z drewna świerkowego, wyposażona w piec zewnętrzny wykonany ze stali nierdzewnej o grubości 1,5mm. Obszerne ławeczki pozwalają na swobodny wypoczynek 8-10 osób jednocześnie. Ponadto balia wyposażona została w praktyczną półkę na napoje i pokrowiec ochronny.

balia ogrodowa balia

W skład kompletu wchodzi:

  • balia drewniana
  • piec ze stali nierdzewnej
  • komin z daszkiem
  • ławeczki wewnętrzne
  • stojak na napoje
  • pokrowiec
28m 27m 29m

Balia ogrodowa zbudowana jest z drewnianych klepek, tworzących ścianę boczną oraz z drewnianej podłogi. Boczne klepki opasane są taśmami lub prętami, które są ściągnięte śrubą.

Wewnątrz balii znajduje się piec wykonany ze stali nierdzewnej, płotek ochronny odgradzający piec od kąpiących się oraz ławeczki, na których siedzi się wewnątrz balii. W skład zestawu każdej balii wchodzą również schodki wejściowe do beczki oraz wiele innych elementów.

 

HOT TUB  z piecem wewnętrznym

Nasze balie są przyjazne dla środowiska – wykonane są ręcznie z naturalnego drewna i tworzywa sztucznego. Zachowują one dobre właściwości przez co najmniej 15 lat, bez względu na porę roku.  Doskonałym tego przykładem jest balia HOT TUB z piecem wewnętrznym. Wewnątrz znajduje się wkład wykonany z wysokiej jakości polipropylenu, który jest również wykorzystywany do produkcji odkrytych basenów, materiał ten jest w pełni mrozoodporny, odporny jest również na wpływ środowiska, a także promieni ultrafioletowych.


ht3

Ilość miejsc: 6-8 osób,
Grubość drewna na ściankach – 27 mm,
Grubość wkładu wykonanego z polipropylenu – 5 mm,
Opaski wykonane ze stali nierdzewnej,
Drewno na ścianach zewnętrznych jest impregnowane.

 

Wyposażenie:

– stojak na napoje,
– ławeczka,
– drewniana pokrywa z uchwytami,
– odprowadzenie wody (korek w podłodze),
– schodki,
– dwie stalowe obejmy,
– łopatka do mieszania wody,
– szufelka do popiołu.