Balie

Firma TAPIS.PL oferuje balie do schładzania organizmu po kąpieli w saunie oraz sauny ogrodowe z piecem. Wykonane z najwyższej jakości drewna zapewniają komfortową kąpiel i relaks.

balia2

Balie drewniane

Oferowane przez naszą firmę balie drewniane często służą jako element wyposażenia części rekreacyjnej domków saunowych. Balie wykonane zostały z drewnianych klepek, które tworzą ścianę boczną. Drewniana jest także podłoga. Trwałość i stabilność konstrukcji uzyskano za pomocą metalowych taśm i prętów ściągniętych śrubą, którymi opasane są boczne ścianki bali.

Wymiary : 125 x 100 cm (śr. x wys.)
Drewno: świerk

balia-5 balia-1 balia-4 balia-2

W ofercie posiadamy także balie drewniane wykonane z modrzewia oraz irokko w wersji z wkładem akrylowym lub bez.

kąpiel w balii drewnianejBalia ogrodowa z piecem opalanym drewnem

Oferowane przez naszą firmę balie drewniane zapewniają Państwu doskonały relaks na świeżym powietrzu.  Bez względu na porę roku, zarówno latem jak i zimą kąpiel w nich sprawia zawsze ogromną przyjemność.  W celu odbycia kąpieli w bali ogrodowej należy wypełnić ją wodą, rozpalić ogień w piecu i odczekać chwilę, aż się nagrzeje. Korzystanie z balii ogrodowej dostarcza niezapomnianych wrażeń i korzystnie wpływa zwiększenie odporności organizmu. Kąpiele w balii, zwłaszcza w zimie hartują i uodparniają na choroby.

HOT TUB  z piecem zewnętrznym

Balia ogrodowa, wykonana z drewna świerkowego, wyposażona w piec zewnętrzny wykonany ze stali nierdzewnej o grubości 1,5mm. Obszerne ławeczki pozwalają na swobodny wypoczynek 8-10 osób jednocześnie. Ponadto balia wyposażona została w praktyczną półkę na napoje i pokrowiec ochronny.

balia ogrodowa balia z piecem zewnętrznym

W skład kompletu wchodzi:

  • balia drewniana
  • piec ze stali nierdzewnej
  • komin z daszkiem
  • ławeczki wewnętrzne
  • stojak na napoje
  • pokrowiec
28m 27m 29m

Balia ogrodowa zbudowana jest z drewnianych klepek, tworzących ścianę boczną oraz z drewnianej podłogi. Boczne klepki opasane są taśmami lub prętami, które są ściągnięte śrubą.

Na zewnątrz balii znajduje się piec wykonany ze stali nierdzewnej wraz z systemem kominowym. W skład zestawu każdej balii wchodzą również schodki wejściowe do beczki oraz stojak na napoje.

HOT TUB  z piecem wewnętrznym

Nasze balie są przyjazne dla środowiska – wykonane są ręcznie z naturalnego drewna i tworzywa sztucznego. Zachowują one dobre właściwości przez co najmniej 15 lat, bez względu na porę roku.  Doskonałym tego przykładem jest balia HOT TUB z piecem wewnętrznym. Wewnątrz znajduje się wkład wykonany z wysokiej jakości polipropylenu, który jest również wykorzystywany do produkcji odkrytych basenów, materiał ten jest w pełni mrozoodporny, odporny jest również na wpływ środowiska, a także promieni ultrafioletowych.


ht3

Ilość miejsc: 6-8 osób,
Grubość drewna na ściankach – 27 mm,
Grubość wkładu wykonanego z polipropylenu – 5 mm,
Opaski wykonane ze stali nierdzewnej,
Drewno na ścianach zewnętrznych jest impregnowane.

Wyposażenie:

– stojak na napoje,
– ławeczka,
– drewniana pokrywa z uchwytami,
– odprowadzenie wody (korek w podłodze),
– schodki,
– dwie stalowe obejmy,
– łopatka do mieszania wody,
– szufelka do popiołu.