Domek saunowy CRUX

crux

Crux to całkiem nowa koncepcja domku saunowego. Przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów, którzy oprócz wygody cenią sobie także nowoczesny design. Minimalistyczna, prosta bryła o wymiarach 3,00 x 4,50m w połączeniu z szerokimi przeszkleniami wykończona matową płytą Centroplast sprawia niezwykłe wrażenie. Wewnątrz luksusowa sauna, wykonana w nowatorskiej technologii szerokich paneli z dwufunkcyjnym piecem grawantuje najwyższy komfort użytkowania. Nie zapomnieliśmy także o natrysku i oczywiście części rekreacyjnej.

Poniżej prezentujemy ogólne informacje na temat konstrukcji i przykładowego wyposażenia domku ogrodowego Crux:

Sauna

Panele saunowe

paneleSercem każdego domku ogrodowego jest oczywiście sauna. W domku Crux została ona wykonana według najnowszej technologii szerokich paneli, która otwiera nowe horyzonty w zakresie aranżacji kabin saunowych. Ponad 100 różnych gatunków drewna w różnorodnej kolorystyce pozwala nam stworzyć niesamowity klimat i urok.

Próbnik kolorów:   http://www.domkisaunowe.pl/panele-saunowe.html
Przykładowe aranżacje kabiny saunowej wykonanej w tej technologii prezentują poniższe zdjęcia:

crux 

Piec do sauny

Najważniejszą częścią każdej sauny jest oczywiście jednostka grzewcza. Sauna w domku Crux wyposażona jest w trójfazowy piec elektryczny z modułem do aromatrapii. Opcjonalnie można także zamontować piec dwufunkcyjny typu Combi oraz kwarcowe promienniki podczerwieni.

Sterowaniepanel-1

Wygodne i precyzyjne sterowanie wilgotnością, temperaturą, dozowaniem aromaterapii oraz  oświetleniem zapewnia  nowoczesny system sterowania z panelem dotykowym. Panel umożliwia zdalne sterowanie za pomocą dowolnego urządzenia podłączonego do lokalnej sieci internetowej.

android

Dla posiadaczy smartfonów i tabletów z systemem Android / Apple iOS oferujemy dodatkowy moduł do sterowania sauną z dowolnego miejsca. Aplikacja jest darmowa. Można ją pobrać w AppStore / PlayStore.

Oświetleniegwiezdziste-niebo

Sauna posiada sufitowe i podławkowe oświetlenie LED.  Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy także oświetlenie światłowodowe – gwieździste niebo.

Elewacja zewnętrznacentroplast-100

Crux jest wykonany z wysokiej jakości drewna i wykończony matową płytą Centroplast, która jest odporna na warunki atmosferyczne.  Zewnętrzna elewacja domku występuje w 53 kolorach do wyboru.

Próbnik kolorów: http://www.domkisaunowe.pl/elewacja-zewnetrzna.html

Układ wnętrza

We wnętrzu domku ogrodowego Crux przewidziano miejsce na:

  • saunę o wymiarach 3x2m,
  • natrysk,
  • niewielką część rekreacyjną

Część rekreacyjna

Została wyposażona w oświetlenie LED. Dodatkowo istnieje możliwość montażu panelu grzewczego. Występuje on w wersji ściennej lub sufitowej.  Dostępny w wersji białej, czarnej lub lustrzanej.

Plan rozmieszczenia pomieszczeń

Szczegółowe wyposażenie jest ustalane indywidualnie, według potrzeb inwestora.