Rybis – sauna z „żeberek” – Poznań

Realizacje: Sauny.

Poniżej przedstawiamy designerską saunę zamontowaną w Poznaniu, a wykonaną w technologii Rybis. Kabina z przeszklonym frontem jest połączeniem sauny fińskiej oraz kabiny infrared. 

Technologia Rybis w saunach

RYBIS to najnowsza seria saun opracowana przez firmę TAPIS.PL, której charakterystycznym elementem jest wnętrze wykonane z panelu drewnianego w kształcie charakterystycznych. drobnych „żeberek”.


W prezentowanym modelu wnętrze sauny wykonano z paneli RYBIS w ciemnym, klimatycznym kolorze. Panel ten, to świetny wybór do tworzenia efektów wizualnych w saunie. Przy odpowiednim wykorzystaniu oświetlenia, efekt jest imponujący. Zastosowana tutaj rama oraz okucia w czarnym kolorze świetnie wpasowują się w charakter tej realizacji.  Natomiast ławki wykonane z litego drewna i „zawieszone w powietrzu” nadają lekkości całej konstrukcji.

Wyposażenie

W tym modelu do ogrzewania zastosowaliśmy piec elektryczny o mocy 9 kW oraz kwarcowe promienniki Philips – Dr Fisher Vitae Ceramic. Sterowanie odbywa się za pomocą zewnętrznego panelu dotykowego.
Oprócz podławkowego, zaoparciowego i sufitowego oświetlenia LED w kabinie tej zamontowano system koloroterapii sterowany za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Funkcje sauny

Kabina umożliwia seanse w saunie fińskiej lub infrared.

Wymiary

Wymiary kabiny wynoszą 180 x 160 cm. Wysokość sauny wynosi 220cm.

Układ wnętrza

Prezentacja sauny w technologii Rybis wykonanej w Poznaniu


Realizacja: Poznań
Producent: TAPIS.PL