Oferta saun

polskiPonad 25-letnie doświadczenie w zakresie budowy saun zaowocowało powstaniem linii MODERN i DESIGN – nowoczesnych saun wykonywanych przez Pracownię Stolarską TAPIS.PL. Oferujemy produkty wytwarzane z najwyższej jakości materiałów, perfekcyjnie dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu, produkty w 100% polskie.

MODERN – wyznaczamy trendy

Seria MODERN to ultranowoczesna stylistyka kabin saunowych. Innowacyjne jest tutaj wszystko. Ściany zostały wykonane z szerokich paneli, natomiast ławki zostały specjalnie wyprofilowane w taki sposób, aby jedna z nich pełniła funkcję wygodnej leżanki.

9s02 9s07 9s06 9s05

DESIGN – lekkość i prostota

Najwyższa jakość, nowoczesna estetyka, niebanalne rozwiązania, nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji, konfiguracji, wyposażenia to tylko podstawowe zalety saun z serii DESIGN. Dominuje tutaj lekkość i prostota, którą podkreśla w pełni przeszklony front o grubości szyby 10 mm. Drzwi wejściowe umieszczone we frontowej,  w pełni przeszklonej ścianie zostały wyposażone w najwyższej jakości delikatne zawiasy z regulacją docisku oraz designerską klamkę. Szkło frontowe jest dostępne w kolorze antisol (brąz), grafitowym, przezroczystym oraz biały mat.

Sauny serii DESIGN mogą występować jako:

  • sauna w zabudowie ( zabudowa saunowa wnęki lub pomieszczenia)
  • kabina wolnostojąca ze swobodnym dostępem wokół kabiny.

Przykładowe realizacje saun w zabudowie:

s12 s16 s19s17 s18

 

Wolnostojące kabiny saunowe – wybrane realizacje

s20 s20b s20as21 s21a

Zobacz zbudowane przez nas sauny w galerii zdjęć >> 

 

Najwyższa jakość

Produkowane przez nas sauny wyposażone są w komfortowe, ergonomicznie wyprofilowane ławki, wyprofilowane oparcia z możliwością podświetlenia nowoczesnym panelem świetlnym, podgłówki i drewnianą podłogę. Obudowa pieca wykonana z paneli drewnianych gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, nawet w najwyższych temperaturach.
Wnętrze może zostać wykonane z cedru, osiki, kiri czy świerku skandynawskiego.

Sauny DESIGN, to także całkiem przeszklony front zintegrowany ze szklanymi drzwiami, które posiadają nowoczesny uchwyt oraz zawiasy z regulacją docisku.

Nastrojowy klimat wprowadza nowoczesne oświetlenie LED (koloroterapia) sterowane pilotem,   umieszczone w obrysie tylnej ściany.  Dodatkowo w naszych saunach montujemy oświetlenie sufitowe i podławkowe typu LED, sterowane za pomocą panelu LCD lub panelu dotykowego. Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy także oświetlenie światłowodowe – gwieździste niebo.

Nasze kreacje saunowe z linii MODERN i DESIGN są wyposażone w piec dwufunkcyjny typu COMBI, a opcjonalnie także w kwarcowe promienniki podczerwieni (Dr Fischer Vitae) – funkcja INFRARED. Nad prawidłową pracą w/w urządzeń czuwa panel LCD lub panel dotykowy.

androidSterowniki z ekranem dotykowym umożliwiają zdalne sterowanie za pomocą dowolnego urządzenia podłączonego do lokalnej sieci internetowej, a dla
posiadaczy smartfonów i tabletów z systemem Android / Apple iOS oferujemy (opcjonalnie) dodatkowy moduł do sterowania sauną z dowolnego miejsca. Aplikacja jest darmowa.

Miłośnikom relaksu oddajemy do dyspozycji wbudowany system nagłośnienia wraz z modułem dźwiękowym, który umożliwia odtwarzanie i sterowanie muzyką. Moduł posiada wzmacniacz stereo 2 x 15 W oraz zintegrowany MP3 Player. Pliki muzyczne mogą być dostarczane za pomocą karty SD, USB lub Bluetooth.

 

TRADYCYJNE kabiny saunowe

Dla osób ceniących tradycyjny styl w projektowaniu saun oferujemy kabiny saunowe o klasycznym,
pionowym układzie paneli wykonanych z drewna cedrowego, osiki, kiri czy świerku skandynawskiego.

design-3 design-4

Podobnie jak wyżej prezentowane modele, tak i te kabiny mogą zostać wykonane jako kabiny wolnostojące lub zabudowę wnęki czy pomieszczenia. Na zdjęciach przykładowe realizacje saun tradycyjnych.

s24a s23a

 

Kompleksowe wyposażenie każdej sauny zbudowanej przez producenta saun – firmę TAPIS.PL jest ściśle określone przez inwestora i dostosowane do jego oczekiwań i potrzeb.  

Warto przypomnieć, że jakość produktów wykonanych w Pracowni Stolarskiej TAPIS.PL w niczym nie odbiega, a w przypadku saun MODERN i DESIGN przewyższa wyroby światowych niemieckich i szwedzkich producentów. Wszystkie łączenia ukryte, bez widocznych śrub, sztyftów i gwoździ.  Dodatkowa zaleta naszych saun, to zdecydowanie atrakcyjna cena, wynikająca z produkcji własnej, nie obciążona wysokimi marżami i kosztami wytworzenia podobnego produktu w Europie Zachodniej.

Reasumując – oferujemy produkt najwyższej jakości, w 100% polski, w doskonałej cenie z możliwością indywidualnego zaprojektowania do każdego wnętrza.

Zapraszamy do współpracy.

Pełna oferta naszych saun znajduje się w serwisie internetowym:
http://www.tapis.pl/sauny/