Volans – domek relaksacyjny z toaletą i wc

volans-1

Volans jest przykładem nowoczesnej koncepcji domku ogrodowego, w którym główną rolę pełni część relaksacyjna. Nie zapomniano także o WC i niewielkiej toalecie. Ten komfortowo wyposażony domek ma wszystko czego potrzebujesz do zabawy i relaksu z przyjaciółmi i rodziną.

Prosta bryła o dwustronnym przeszkleniu została wykończona płytą Centroplast. Sprawia to niezwykłe wrażenie. Dwa systemy szklanych drzwi przesuwnych zapewniają wspaniały widok. Po ich rozsunięciu domek staje się naturalnym przedłużeniem tarasu ogrodowego.
Wnętrze może zostać wykonane z drewnianych paneli ściennych / płyt OSB / płyt karton-gips. Ściany są izolowane przy pomocy wełny mineralnej, a podłoga i sufit – styropianem.

W domku oprócz części relaksacyjnej znajduje się część higieniczna z niewielką toaletą i WC. Opcjonalnie może ona zostać zastąpiona pomieszczeniem gospodarczym.

Domek ogrodowy Volans posiada wymiary 5,5 x 4,0 m przy wysokości całkowitej 2,7 m. Na specjalne życzenie wysokość domku możemy zwiększyć do 3,1 m, wówczas wewnątrz jest ok. 2,5m. Wielkość domku może zostać dowolnie zmieniona i dostosowana do wymagań inwestora.

Volans posiada dwustronny system szklanych drzwi przesuwnych. Po ich rozsunięciu mamy naturalne przedłużenie tarasu z pięknym widokiem na ogród. Opcjonalnie można zamontować zewnętrzne drzwi przesuwne z pełną ramą.

Domek Volans można dowolnie zaaranżować oraz wyposażyć w:

  • saunę fińską lub infrared
  • wannę SPA, jacuzzi
  • taras ogrodowy z leżankami
  • panel grzewczy
  • okna przesuwne chowane w ścianę
  • zielony dach (system dachów zielonych)
  • automatyczne rolety

Szczegółowe wyposażenie jest ustalane indywidualnie, według potrzeb inwestora.

Przykładowe rozmieszczenia pomieszczeń wersji z sauną i wanną SPA

Volans z sauną Modern, łazienką i wanną SPA

Na zdjęciu domek Volans o wymiarach 4,6×6,10m. o wysokości 3,1m. Wewnątrz znajduje się sauna Modern, łazienka oraz wana spa. Domek ten jest obiektem całorocznym, ogrzewanym przy pomocy paneli na podczerwień. Najważniejszym atutem tego modelu są drzwi harmonijkowe umieszczone na przeciwległych ścianach, które po otwarciu zapewniają otwartą przestrzeń. Więcej informacji na temat tego domku SPA znajdziesz tutaj >>