ATIK – kompaktowa sauna zewnętrza

ATIK jest przykładem kompaktowej sauny zewnętrznej o wymiarach: 2,30 x 2,30 m. Sauna posiada obszerne okno oraz przeszklone drzwi wejściowe. Wnętrze zbudowane zostało w tradycyjnym stylu, z klasycznych paneli drewnianych montowanych w pionowym układzie. Elewacja zewnętrzna wykonana została z matowej płyty Centroplast w kolorze białym. 

Poniżej prezentujemy ogólne informacje na temat sauny zewnętrznej Atik:

Sauna

Panele saunowe

Wnętrze tej sauny zewnętrznej zostało wykończone klasycznymi panelami saunowymi w tradycyjnym, pionowym układzie. Do wyboru oferujemy takie gatunki drewna jak: cedr, osika, kiri czy świerk skandynawski.

design-3 design-4

Istnieje także możliwość wykończenia wnętrza sauny przy pomocy szerokich paneli, które niewątpliwie zwiększają możliwości aranżacyjne. Ponad 100 różnych gatunków drewna o różnorodnej kolorystyce pozwala nam stworzyć niesamowity klimat i urok. Przykładowe aranżacje saun wykonanych z szerokich paneli prezentują poniższe fotografie:

crux 

Piec do sauny

W saunie zewnętrznej ATIK kabina saunowa wyposażona jest w trójfazowy piec elektryczny z panelem sterującym. Piec może zostać wyposażony w specjalny pojemnik na środki zapachowe, co pozwala nam korzystać z walorów zdrowotnych aromaterapii.

Oświetleniegwiezdziste-niebo

Sauna posiada sufitowe i podławkowe oświetlenie LED.  Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy także oświetlenie światłowodowe – gwieździste niebo.

Elewacja zewnętrznacentroplast-100

Crux jest wykonany z wysokiej jakości drewna i wykończony matową płytą Centroplast, która jest odporna na warunki atmosferyczne.  Zewnętrzna elewacja domku występuje w 53 kolorach do wyboru.

Próbnik kolorów: http://www.domkisaunowe.pl/elewacja-zewnetrzna.html

Układ wnętrza

Wnętrze domku Atik stanowi kabina saunowa o wymiarach 2,3×2,3m. Przewidziano w niej miejsce na dwa rzędy ławek i piec ze sterownikiem.

atik

Szczegółowe wyposażenie jest ustalane indywidualnie, według potrzeb inwestora.