Domek Sirius – Olsztyn

Realizacje: Domki ogrodowe.

SIRIUS

Kolejna nasza realizacja trafiła do Olsztyna. Tym razem jest to zmniejszona wersja domku SIRIUS.  Prosta bryła o szarym kolorze elewacji doskonale wpisuje się aktualne trendy projektowania ogrodów. Wewnątrz znajdziemy saunę fińską w wersji Design oraz niewielki przedsionek, szczególnie przydatny w naszej strefie klimatycznej.

Wnętrze domku

Przedsionek został wykończony panelami drewnianymi wykonanymi ze świerku skandynawskiego. Obszerne przeszklenia zapewniają wspaniały widok ogrodu.

Domek posiada komfortową saunę w wersji DESIGN z przeszklonym frontem wykonaną ze świerku skandynawskiego. Ławki oraz oparcia wykonano z afrykańskiego drewna abachi. Jest ona wyposażona w wolno stojący piec elektryczny EOS Cubo o mocy 12 kW, który szybko wygrzewa saunę do zadanej temperatury umożliwiając korzystanie z jej walorów zdrowotnych.

Konstrukcja

Elewacja została wykonana z matowych płyt Centroplast w kolorze K9, które nie wymagają konserwacji i są w pełni odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
Domek został wyposażony w okna aluminiowe, dwukomorowe trzyszybowe. Wybarwienie okien zostało dobrane do koloru elewacji zewnętrznej.

Układ wnętrza

W domku znajduje się:

  • sauna DESIGN
  • funkcjonalny przedsionek

Opcje dodatkowe

  • stolarka aluminiowa
  • drzwi przeszklone

Wymiary

Wymiary domku: 350x270cm, h=270 cm
Sauna: 240x200cm

Film prezentujący domek saunowy Sirius wykonany w Olsztynie

Realizacja: Olsztyn
Producent: TAPIS.PL