Domek saunowy DELTA

Delta to prosta, ascetyczna forma – przykład nowatorskiej koncepcji projektowania domków saunowych. Drewniana elewacja w połączeniu z pełnym przeszkleniem frontowym nadaje mu specjalny charakter.  Domek posiada przesuwne drzwi wejściowe. We wnętrzu znajduje się komfortowa sauna z piecem elektrycznym i dotykowym panelem sterującym oraz natrysk i przebieralnia. Wygospodarowano także dość miejsca na dwie wygodne leżanki.

Wymiary domku wynoszą 6,0 x 3,3 m, przy wysokości 4,2 m. Wielkość sauny: 2,1 x 2,1 m.

Wielkość domku może zostać dowolnie zmieniona i dostosowana do wymagań inwestora.

Dodatkowo Delta jest wyposażona w osłonięty i zadaszony taras o głębokości 50 cm., który może zostać przedłużony według oczekiwań inwestora.

 

Poniżej prezentujemy ogólne informacje na temat konstrukcji i przykładowego wyposażenia domku ogrodowego Delta:

Sauna

Panele saunowe

paneleSercem każdego domku ogrodowego jest oczywiście sauna. W domku Delta może zostać wykonana według technologii szerokich paneli, która otwiera nowe horyzonty w zakresie aranżacji kabin saunowych. Ponad 100 różnych gatunków drewna w różnorodnej kolorystyce pozwala nam stworzyć niesamowity klimat i urok.

Próbnik kolorów: http://www.domkisaunowe.pl/panele-saunowe.html
Przykładowe aranżacje kabiny saunowej wykonanej w tej technologii prezentują poniższe zdjęcia:

crux

 

Piec do sauny

Najważniejszą częścią każdej sauny jest oczywiście jednostka grzewcza. Sauna w domku Dorado wyposażona jest w trójfazowy piec elektryczny. Opcjonalnie można także zamontować piec dwufunkcyjny typu Combi oraz kwarcowe promienniki podczerwieni.

 

Sterowaniepanel-1

Wygodne i precyzyjne sterowanie wilgotnością, temperaturą, dozowaniem aromaterapii oraz oświetleniem zapewnia nowoczesny system sterowania z panelem dotykowym. Panel umożliwia zdalne sterowanie za pomocą dowolnego urządzenia podłączonego do lokalnej sieci internetowej.

 

android

Dla posiadaczy smartfonów i tabletów z systemem Android / Apple iOS oferujemy dodatkowy moduł do sterowania sauną z dowolnego miejsca. Aplikacja jest darmowa. Można ją pobrać w AppStore / PlayStore.

 

Oświetleniegwiezdziste-niebo

Sauna posiada sufitowe i podławkowe oświetlenie LED. Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy także oświetlenie światłowodowe – gwieździste niebo.

 

Elewacja zewnętrznacentroplast-100

Drewniana elewacja zewnętrzna podkreśla jego naturalny charakter i współgra z otoczeniem. Elewacja zewnętrzna domku Delta jest wykonana z  paneli świerkowych.  Istnieje także możliwość wykonania elewacji zewnętrznej z profilu drewnianego „romb” lub z płyty Centroplast, która jest odporna na warunki atmosferyczne, ponad  50 kolorów do wyboru.

Próbnik kolorów: http://www.domkisaunowe.pl/elewacja-zewnetrzna.html

 

Układ wnętrza

We wnętrzu domku ogrodowego Delta przewidziano miejsce na:

  • saunę,
  • natrysk i przebieralnię
  • pomieszczenie relaksacyjne.

Dodatkowo domek posiada osłonięty i zadaszony taras o głębokości 50 cm, który może zostać przedłużony.

Szczegółowe wyposażenie i układ wnętrza jest ustalany indywidualnie, według potrzeb inwestora.

Plan rozmieszczenia pomieszczeń