Domek saunowy SIRIUS

SIRIUS jest przykładem nowoczesnej sauny zewnętrznej o wymiarach: 4,20 x 3,20 m. Sauna posiada trzy obszerne okna stałe oraz przeszklone drzwi wejściowe. Wnętrze zbudowane zostało w tradycyjnym stylu, z klasycznych paneli drewnianych montowanych w poziomym układzie. Elewacja zewnętrzna wykonana została z matowej płyty Centroplast. 

Poniżej prezentujemy ogólne informacje na temat sauny zewnętrznej Sirius:

Sauna

Panele saunowe

Wnętrze tej sauny zewnętrznej zostało wykończone klasycznymi panelami saunowymi w tradycyjnym, pionowym układzie. Do wyboru oferujemy takie gatunki drewna jak: cedr, osika, kiri czy świerk skandynawski.

design-3 design-4

Istnieje także możliwość wykończenia wnętrza sauny przy pomocy szerokich paneli, które niewątpliwie zwiększają możliwości aranżacyjne. Ponad 100 różnych gatunków drewna o różnorodnej kolorystyce pozwala nam stworzyć niesamowity klimat i urok. Przykładowe aranżacje saun wykonanych z szerokich paneli prezentują poniższe fotografie:

crux 

Piec do sauny

W saunie zewnętrznej Sirius kabina saunowa wyposażona jest w trójfazowy piec elektryczny z panelem sterującym. Piec może zostać wyposażony w specjalny pojemnik na środki zapachowe, co pozwala nam korzystać z walorów zdrowotnych aromaterapii.

Oświetleniegwiezdziste-niebo

Sauna posiada sufitowe i podławkowe oświetlenie LED.  Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy także oświetlenie światłowodowe – gwieździste niebo.

 

Elewacja zewnętrznacentroplast-100

Crux jest wykonany z wysokiej jakości drewna i wykończony matową płytą Centroplast, która jest odporna na warunki atmosferyczne.  Zewnętrzna elewacja domku występuje w 53 kolorach do wyboru.

Próbnik kolorów: http://www.domkisaunowe.pl/elewacja-zewnetrzna.html

Układ wnętrza

We wnętrzu domku ogrodowego Sirius przewidziano miejsce na:

  • saunę o wymiarach 1,9 x 2,0 m
  • natrysk,
  • część rekreacyjną

Część rekreacyjna

Została wyposażona w oświetlenie LED. Jest ona ogrzewana za pomocą ekonomicznych paneli grzewczych na podczerwień, które . Występuje on w wersji ściennej lub sufitowej. Dostępny w wersji białej, czarnej lub lustrzanej.

Plan rozmieszczenia pomieszczeń

Szczegółowe wyposażenie jest ustalane indywidualnie, według potrzeb inwestora.