TITAN – ogrodowe centrum SPA

TITAN to imponujące Ogrodowe Centrum Spa. Matowa elewacja wykonana z białej płyty Centroplast (kolor do wyboru) w połączeniu z szerokimi przeszkleniami podkreśla nowoczesny styl. Konstrukcja o wymiarach 6,00 x 4,50 m pozwala na zagospodarowanie 27 m2 przestrzeni.  TITAN oferuje dość miejsca, aby oprócz sauny i łazienki wyposażonej w toaletę, natrysk i umywalkę znalazło się jeszcze dość miejsca na obszerną część rekreacyjną z leżankami i wanną SPA.  Sercem Titana jest nowoczesna sauna wykonana w technologii szerokich paneli. Wszystko to sprawia, iż TITAN, to coś więcej niż domek saunowy, to kompleksowe CENTRUM SPA.

Poniżej prezentujemy ogólne informacje na temat Centrum SPA – TITAN:

Sauna

Panele saunowe

paneleWe wnętrzu ogrodowego SPA model TITAN przewidziano miejsce designerską saunę wykonaną według najnowszej technologii szerokich paneli. Ponad 100 różnych gatunków drewna w różnorodnej kolorystyce pozwala nam stworzyć niesamowite wnętrze.

Próbnik kolorów:   http://www.domkisaunowe.pl/panele-saunowe.html
Przykładowe aranżacje kabiny saunowej wykonanej w tej technologii prezentują poniższe zdjęcia:

crux 

Piec do sauny

Najważniejszą częścią każdej sauny jest oczywiście jednostka grzewcza. Sauna w domku TITAN wyposażona jest w trójfazowy piec elektryczny. Posiada on także specjalny pojemnik na środki zapachowe, co pozwala nam korzystać z walorów zdrowotnych aromaterapii. Opcjonalnie można także zamontować piec dwufunkcyjny typu Combi oraz kwarcowe promienniki podczerwieni.

Sterowaniepanel-1

Wygodne i precyzyjne sterowanie wilgotnością, temperaturą, dozowaniem aromaterapii oraz  oświetleniem zapewnia  nowoczesny system sterowania z panelem dotykowym. Panel umożliwia zdalne sterowanie za pomocą dowolnego urządzenia podłączonego do lokalnej sieci internetowej.

android

Dla posiadaczy smartfonów i tabletów z systemem Android / Apple iOS oferujemy dodatkowy moduł do sterowania sauną z dowolnego miejsca. Aplikacja jest darmowa. Można ją pobrać w AppStore / PlayStore.

Oświetleniegwiezdziste-niebo

Sauna posiada sufitowe i podławkowe oświetlenie LED.  Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy także oświetlenie światłowodowe – gwieździste niebo.

Elewacja zewnętrzna Centroplastcentroplast-100

Titan jest wykonany z wysokiej jakości drewna i wykończony matową płytą Centroplast, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Zewnętrzna elewacja domku występuje w 53 kolorach do wyboru.

Próbnik kolorów: http://www.domkisaunowe.pl/elewacja-zewnetrzna.html

Układ wnętrza

We wnętrzu ogrodowego spa TITAN przewidziano miejsce na:

  • saunę o wymiarach 3,5×2,2m,
  • łazienkę z toaletą, umywalką i natryskiem,
  • część rekreacyjną

Część rekreacyjna

Obszerna część rekreacyjna może zostać dowolnie zagospodarowana. Producent proponuje dwie leżanki relaksacyjne i wannę SPA (np. model Omega kanadyjskiej firmy Coast SPAS). Dodatkowo istnieje możliwość montażu paneli grzewczych, dostępnych w wersji ściennej lub sufitowej, w trzech wykończeniach do wyboru: biały, czarny lub lustro. W tej części przewidziano oświetlenie LED.

Plan rozmieszczenia pomieszczeń

titan-sch

Szczegółowe wyposażenie jest ustalane indywidualnie, według potrzeb inwestora.