Domek SPA – Volans – Władysławowo

Realizacje: Domki ogrodowe.

VOLANS – domek SPA dla wymagających

Domek SPA model VOLANS to jedna z propozycji dla najbardziej wymagających inwestorów. Znalazło się  tutaj miejsce na ekskluzywną saunę w technologii Modern, łazienkę z natryskiem oraz komfortową wannę SPA z relaksacyjnym hydromasażem. Ciekawostką tego modelu są drzwi harmonijkowe umieszczone na frontowej i tylnej ścianie, które po otwarciu zapewniają otwartą przestrzeń. Zdjęcia prezentują domek spa o wymiarach 610×460 cm. 

Wnętrze domku

Pomieszczenie relaksacyjne wykończono świerkiem bielonym. Obszerne przeszklenia zapewniają wspaniały widok na ogród. Do ogrzewania domku służą estetyczne panele na podczerwień w białym kolorze.

Domek posiada komfortową saunę wykonaną z paneli MODERN z litymi ławkami. Jest wyposażona w wolno stojący piec elektryczny o mocy 9kW, który szybko wygrzewa saunę do zadanej temperatury umożliwiając korzystanie z jej walorów zdrowotnych.

W związku z faktem, iż domek SPA będzie udostępniony odpłatnie dla gości ośrodka wypoczynkowego, na życzenie inwestora zamontowaliśmy automat wrzutowy na monety, który kontroluje pracę sauny i wanny spa.

Poza sauną nie mogło zabraknąć łazienki z natryskiem i toaletą. Natomiast część rekreacyjna została wyposażona w komfortową wannę SPA z panelem dotykowym, pokrywą termoizolacyjną z mechanizmem ułatwiającym jej składanie i rozkładanie oraz schodkami.

Konstrukcja

Elewacja domku SPA została wykonana z matowych płyt Centroplast w kolorze K9, które nie wymagają konserwacji i są w pełni odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.  W celach transportowych konstrukcja domku została posadowiona na stalowej ramie nośnej, która pozwala na łatwą zmianę jego lokalizacji.

Układ wnętrza

W domku znajduje się:

  • sauna MODERN
  • łazienka z natryskiem
  • część relaksacyjna z wanną SPA NORDIC 2 Elite

Opcje dodatkowe

  • stalowa rama nośna do transportu
  • automat wrzutowy na monety

Wymiary

Wymiary domku: 610x460cm, h=310 cm
Sauna: 190x200cm
Toaleta: 210x200cm

Film prezentujący domek Domek SPA – Volans – Władysławowo


Realizacja: Władysławowo
Producent: TAPIS.PL