Uniwersalna sauna – Piotrków Trybunalski

Realizacje: Sauny.

Realizacja ta jest kolejnym przykładem adaptacji pomieszczenia. Kabina sauny o wymiarach 230×170 cm wyposażona w piec dwufunkcyjny i magnezowe promienniki podczerwieni. Tym razem wejście do sauny znajduje się w łazience, a prowadzą do niej szklane drzwi barwione w masie w kolorze brązowym.

Sauna Uniwersalna

Zastosowanie dwufunkcyjnego pieca do sauny fińskiej produkcji pozwala na używanie kabiny zarówno jako sauna fińska oraz jako sauna parowa. Piec SAWO Scandia Combi SCAC 90 NS o mocy 9 kw pozwala także na korzystanie ze zdrowotnych walorów aromaterapii. Bardzo ważną zaletą tej sauny jest funkcja infrared, którą uzyskano dzięki montażowi niemieckich promienników podczerwieni EOS IRS4 RHK, które zapewniają sesję w temperaturze do 60°C.  Z takiej kąpieli mogą korzystać dzieci i osoby starsze. Pracą pieca i promienników podczerwieni steruje panel LCD.

Takie wyposażenie sauny zapewnia jej pełen uniwersalizm. Sauna fińska? Sauna parowa? A może sauna na podczerwień? Proszę bardzo. Zbudowana przez TAPIS.PL sauna zapewnia wszystkie te możliwości.

Konstrukcja sauny: osika / buk / abachi

Realizacja: Piotrków Trybunalski
Producent: TAPIS.PL