Klasyczny domek saunowy Orion

orion-1

ORION jest przykładem klasycznego domku saunowego o powierzchni 8,5 m2. Pozwala to na umiejscowienie w nim sauny, natrysku, przedsionka, a nawet pomieszczenia gospodarczego.  Domek z klasycznym, dwuspadowym dachem o nachyleniu 15 stopni posiada nad wejściem okap o szerokości 130cm.  Pod zadaszeniem znajduje się okno, oraz częściowo przeszklone drzwi wejściowe.

 Ten klasyczny domek saunowy charakteryzuje się szeroką uniwersalnością.  Można w nim umiejscowić dodatkowo pomieszczenie gospodarcze z oddzielnym wejściem z zewnątrz, dzięki czemu połączymy funkcje przyjemne z pożytecznymi, w pomieszczeniu gospodarczym z powodzeniem schowamy np. narzędzia ogrodnicze. 

     orion2-3m orion2-4m orion2-1m orion2-2m

Poniżej prezentujemy ogólne informacje na temat domku ORION:

Sauna

Panele saunowe

Sauna w domku Orion została wykończona panelami saunowymi w tradycyjnym, pionowym układzie. Do wyboru oferujemy takie gatunki drewna jak: cedr, osika, kiri czy świerk skandynawski.

design-3 design-4

Piec o sauny

„Sercem” sauny w domku Orion jest trójfazowy piec elektryczny z modułem do  aromatrapii. Opcjonalnie można także zamontować piec dwufunkcyjny typu Combi oraz kwarcowe promienniki podczerwieni.

Sterowanie

Wygodne i precyzyjne sterowanie wilgotnością, temperaturą, dozowaniem aromaterapii oraz  oświetleniem zapewnia panel sterujący LCD.

Oświetlenie

Sauna posiada sufitowe i podławkowe oświetlenie LED.  Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy także oświetlenie światłowodowe – gwieździste niebo.

Elewacja zewnętrzna

Orion jest wykończony panelami drewnianymi, które podkreślają jego klasyczny styl.

Informacje techniczne

orion-8

Układ wnętrza

Poniżej prezentujemy przykładowe sposoby zagospodarowania domku saunowego ORION. Oprócz sauny mamy dość miejsca na natrysk, przedsionek, a nawet pomieszczenie gospodarcze. Wszystko w zależności od potrzeb inwestora.

orion2-sch orion-sch

Szczegółowe wyposażenie jest ustalane indywidualnie, według potrzeb inwestora.