Domek ogrodowy NIX

nix
NIX to domek ogrodowy wykonany w nowatorskiej stylistyce, podobnie jak EXO, którą uzyskano dzięki zastosowaniu płyty wykończeniowej Glass w kolorze czarnym.  Wymiary domku 3,00 x 3,50 gwarantują dość miejsca na budowę sauny z natryskiem i większym przedsionkiem. Drzwi wejściowe wykonane ze szkła mlecznego i okna w oryginalnym wykończeniu dodają uroku całej konstrukcji.  NIX to designerskie rozwiązanie w zakresie budowy domku saunowego, które oferuje komfort korzystania z kąpieli saunowej.

Poniżej prezentujemy ogólne informacje na temat domku ogrodowego NIX:

Sauna

Panele saunowe

panele

W domku NIX sauna jest wykonywana w technologii szerokich paneli. Oferujemy do wyboru ponad 100 różnych gatunków drewna w różnorodnej kolorystyce.

Próbnik kolorów:   http://www.domkisaunowe.pl/panele-saunowe.html

Przykładowe aranżacje saun wykonanych w tej technologii prezentują poniższe zdjęcia:

crux

Piec do sauny

Ważną częścią każdej kabiny saunowej jest oczywiście piec do sauny. Sauna w domku NIX wyposażona jest w trójfazowy piec elektryczny. Piec posiada specjalny pojemnik na środki zapachowe, co pozwala nam korzystać z walorów zdrowotnych aromaterapii. Opcjonalnie można także zamontować piec dwufunkcyjny typu Combi oraz kwarcowe promienniki podczerwieni (sauna infrared).

Sterowaniepanel-1

Wygodne i precyzyjne sterowanie wilgotnością, temperaturą, dozowaniem aromaterapii oraz  oświetleniem zapewnia  nowoczesny system sterowania z panelem dotykowym. Panel umożliwia zdalne sterowanie za pomocą dowolnego urządzenia podłączonego do lokalnej sieci internetowej.

android

Dla posiadaczy smartfonów i tabletów z systemem Android / Apple iOS oferujemy dodatkowy moduł do sterowania sauną z dowolnego miejsca. Aplikacja jest darmowa. Można ją pobrać w AppStore / PlayStore.

Oświetleniegwiezdziste-niebo

Sauna posiada sufitowe i podławkowe oświetlenie LED.  Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy także oświetlenie światłowodowe – gwieździste niebo.

Elewacja zewnętrzna GLASS

NIX jest wykonany z wysokiej jakości drewna i wykończony kolorową płytą GLASS o wysokim połysku, odporną na warunki atmosferyczne. Materiał wykończeniowy dostępny jest w  palecie kolorów RAL.

Próbnik kolorów: http://www.domkisaunowe.pl/elewacja-zewnetrzna.html

Układ wnętrza

We wnętrzu domku ogrodowego NIX umiejscowiono:

  • saunę o wymiarach 3,00×2,3m,
  • natrysk,
  • przedsionek

Część rekreacyjna

Została wyposażona w oświetlenie LED. Dodatkowo istnieje możliwość montażu panelu grzewczego. Występuje on w wersji ściennej lub sufitowej.  Dostępny w wersji białej, czarnej lub lustrzanej.

Plan rozmieszczenia pomieszczeń

nix-sch

Szczegółowe wyposażenie jest ustalane indywidualnie, według potrzeb inwestora.