Jacuzzi ogrodowe Cascade V Horizon – Pyrzowice

Realizacje: Wanny SPA.

Cascade V Horizon to wyjątkowa wanna kanadyjskiego producenta – firmy Coast Spas. Modele z tej serii charakteryzuje brak widocznego brzegu co zapewnia wspaniałe wrażenia wizualne.

 

Kanadyjska myśl techniczna

Coast Spas jest liderem w produkcji najnowocześniejszych wanien i basenów SPA. Nowinki konstrukcyjne i wszelkie innowacje wprowadzone na rynek przez Coast Spas są często wykorzystywane przez innych producentów. Firma posiada patenty wielu innowacyjnych rozwiązań, które możesz znaleźć wyłącznie w wannach Coast Spas, bowiem dąży ona nieustannie do zapewnienia najprzyjemniejszych wrażeń dostępnych dla posiadaczy wanien spa.

 

Cascade V Horizon – wanna SPA do ogrodu

Ze względu na fakt, iż wanna będzie użytkowana na zewnątrz, oprócz bogatego pakietu wyposażenia została wyposażona dodatkowo w pełną izolację termiczną.

Tak więc wanna posiada pełną izolację piankową niecki co zapewnia najlepsze zatrzymywanie ciepła i ochronę wewnętrznych elementów. Izotermiczne przykrycie wanny jest do 3 razy mocniejsze i 25% lżejsze niż tradycyjne pokrowce, co pozwala dłużej zatrzymać ciepło w Twoim ogrodowym SPA.  Co najważniejsze wszystkie wanny od Coas Spas posiadają zabezpieczenie przed zamarzaniem, które chroni jacuzzi do -21 stopni Celsjusza.

 

Prezentacja Cascade V Horizon

 

Charakterystyka Cascade V Horizon

Niecka: Tuscan Sun
Obudowa: Desert Sand Slate
Wersja: Luxury 61 dysz
Wymiary wanny: 2110 x 2340 x 820 (tył: 1160) mm

Realizacja: Pyrzowice
Producent: COAST SPAS