Titan – salon kosmetyczny – Łódź

Realizacje: Domki ogrodowe.

Tym razem prezentujemy adaptację ogrodowego centrum SPA – TITAN na salon kosmetyczny. Poniższe zdjęcia prezentują domek ogrodowy o wymiarach 600×575 cm. Elewacja została wykonana z drewnopodobnych płyt Centroplast w kolorze K50. Wnętrze wykończono świerkiem bielonym. Obszerne przeszklenia zapewniają wspaniały widok ogrodu. Natomiast w saunie dla większego poczucia prywatności zamontowano okno ze szkłem typu reflex – „lustro weneckie„.  Do ogrzewania domku służą estetyczne panele na podczerwień w czarnym kolorze.

Domek posiada komfortową trójfunkcyjną saunę wykonaną z drewna cedrowego i wyposażoną w elektryczny piec typu Combi o mocy 9kW, który umożliwia korzystanie z seansu sauny suchej jak i parowej. Dodatkowym atutem tej sauny są kwarcowe promienniki podczerwieni Phillips Dr Fisher Vitae wytwarzające promienie infrared korzystnie wpływające na skórę, co ma szczególne znaczenie w salonie odnowy biologicznej. Sauną można sterować zdalnie przez Internet za pomocą smartfona lub tabletu.

Poza sauną nie mogło zabraknąć łazienki z natryskiem i toaletą. Natomiast część rekreacyjna została zaadaptowana na salon kosmetyczny. Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania.

Wymiary domku: 600x575cm, h=310 cm
Sauna: 210x200cm, toaleta: 220x220cm

Film prezentujący domek ogrodowy Titan zaadaptowany na salon kosmetyczny

Realizacja: Łódź
Producent: TAPIS.PL