Sauna Modern – Łódź

Realizacje: Sauny.

ŚWIATOWY POZIOM WE WZORNICTWIE

Prezentowane poniżej zdjęcia przedstawiają kabinę saunową z załawkowym piecem dwufunkcyjnym typu „Combi” i fantastycznym oświetleniem światłowodowym wykonaną w stolicy województwa łódzkiego.

Muirapiranga – czerwone drewno znad Amazonki

Nasze sauny wykonane w technologii MODERN cechuje lekkość oraz niespotykana kolorystyka. Do produkcji tej sauny użyliśmy egzotycznego drewna Muirapiranga rosnącego w dorzeczu Amazonki, które jest gatunkiem stosunkowo rzadkim.  Drewno posiada głęboki czerwony kolor i jest odporne na światło oraz inne warunki atmosferyczne (brak blaknięcia).

Oprócz ścian i ramy frontowej, z drewna muirapiranga wykonane zostały także lite ławki, które są „zawieszone w powietrzu”, co dodaje lekkości i uroku całej konstrukcji.

Oświetlenie

Jednak na szczególną uwagę w tej saunie zasługuje oświetlenie. Oprócz podławkowego i sufitowego oświetlenia LED w kabinie tej zamontowano sterowany pilotem, światłowodowy system „Gwieździste niebo” wykonany ze światłowodów szklanych. Dwieście punktów świetlnych gwarantuje wspaniałą głębię kolorów i cudowny klimat.

Ogrzewanie

Dwufunkcyjny piec do sauny typu „Combi” o mocy 12 kW został ukryty w tylnej ścianie sauny. Sterowanie jest realizowane za pomocą zewnętrznego panelu dotykowego z funkcją Bluetooth, co umożliwia odtwarzanie muzyki w saunie, np. ze smartfonu lub tabletu.

Wymiary

Kabina sauny posiada wymiary: 250×220 cm.

Film z realizacji sauny Modern wykonanej w Łodzi

 
Realizacja: Łódź
Producent: TAPIS.PL