Sauna Modern – Łódź

Realizacje: Sauny.

ŚWIATOWY POZIOM WE WZORNICTWIE
Prezentowane poniżej zdjęcia przedstawiają kabinę saunową o wymiarach 250×220 cm z załawkowym piecem dwufunkcyjnym typu „Combi” o mocy 12 kW wykonaną w Łodzi.

Nasze sauny wykonane w technologii MODERN cechuje lekkość oraz niespotykana kolorystyka. Do produkcji tej sauny użyliśmy egzotycznego drewna Muirapiranga rosnącego w dorzeczu Amazonki, które jest gatunkiem stosunkowo rzadkim.  Drewno posiada głęboki czerwony kolor i jest odporne na światło oraz inne warunki atmosferyczne (brak blaknięcia).

Oprócz ścian, z drewna muirapiranga wykonane zostały także lite ławki, które są „zawieszone w powietrzu”. Dodaje to lekkości i uroku całej konstrukcji.

Dwufunkcyjny piec do sauny typu „Combi” został ukryty w tylnej ścianie sauny. Sterowanie jest realizowane za pomocą zewnętrznego panelu dotykowego z funkcją Bluetooth, co umożliwia odtwarzanie muzyki w saunie, np. ze smartfonu lub tabletu.

Jednak na szczególną uwagę w tej saunie zasługuje oświetlenie. Oprócz podławkowego i sufitowego oświetlenia LED w kabinie tej zamontowano sterowany pilotem, światłowodowy system „Gwieździste niebo” wykonany ze światłowodów szklanych. Dwieście punktów świetlnych gwarantuje wspaniałą głębię kolorów i cudowny klimat.

Realizacja: Łódź
Producent: TAPIS.PL