Domowe Centrum Wellness – Legnica

Realizacje: Wellness & SPA.

Realizacja ta powstała w Legnicy. Zaprojektowana i wykonana przez naszą firmę służy do relaksu i odpoczynku. Domowe Centrum Wellness składa się z dwóch zintegrowanych modułów: sauny i łaźni parowej wykonanych w wersji bezprogowej. Nastrojowy klimat zapewnia system koloroterapii.

SAUNA

Kabina została wykonana w wersji Design i jest zbudowana z bezsęcznego drewna w jasnym kolorze. Sauna posiada dwa poziomy ławek, górny i dolny. Dodatkowo w tylnej jej części znajduje się strefa infrared. W tej saunie zamontowano 7 kwarcowych promienników podczerwieni Phillips Dr Fisher Vitae. Pozwalają one cieszyć się zdrowotnymi właściwościami promieni infrared.

Podczas zażywania seansu w saunie fińskiej kabinę ogrzewamy piecem elektrycznym.
Jeżeli pragniemy skorzystać z sauny infrared, wówczas załączamy promienniki podczerwieni.

Do sterowania sauną służy intuicyjny panel sterujący.
Efekty świetlne zapewnia system koloroterapii sterowany pilotem.

 

ŁAŹNIA PAROWA

Kolejną częścią prezentowanego centrum wellness jest łaźnia parowa. Zbudowana została w nowoczesnym stylu w innowacyjnej technologii Modern ze specjalnych płyt w kolorze białym. Do wytwarzania pary użyto zewnętrzny generator pary o mocy 9 kW ukryty w pomieszczeniu technicznym. W suficie zamontowano oświetlenie światłowodowe  „Gwieździste niebo” posiadające 28 punktów świetlnych.

 

DANE TECHNICZNE

Wymiary:
Strefa wellness: 410 x 210, wysokość: 210 cm.
Sauna: 190 x 210 cm.
Łaźnia parowa: 130 x 210 cm.

Realizacja: Legnica
Producent: TAPIS.PL