Domowa Strefa Wellness – Jarocin

Realizacje: Sauny.

Poniższa realizacja powstała w Jarocinie i jest kolejnym przykładem najwyższej jakości naszych produktów. Zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę Domowe Centrum Wellness jest wyjątkowym miejscem dla relaksu i odpoczynku. Wszystkie pomieszczenia wyposażone zostały w najnowocześniejszy osprzęt, a same kabiny wykonane zostały z materiałów, których używa się do produkcji saun na najwyższym światowym poziomie.

 

WYPOSAŻENIE

Domowa strefa wellness została wyposażona w:

– łaźnia parowa
– natrysk (deszczownica ze słuchawką)
– sauna fińska
– sauna infrared
– sauna solna
– wanna SPA

 

SAUNA

Sauna w wersji Design jest zbudowana z bezsęcznego drewna o ciemnej barwie wyposażona została w elektryczny piec do sauny oraz kwarcowe promienniki podczerwieni. Dodatkowo na tylnej ścianie umieszczono podświetlany mur solny, który wprowadza solno-jodowy klimat. Wszystko to pozwala na wybór, czy korzystamy z sauny fińskiej, z właściwości promienników na podczerwień, a wszystko to w solno-jodowym klimacie.

 

ŁAŹNIA PAROWA

Łaźnia parowa jest kolejną częścią prezentowanego centrum wellness. Zbudowana została w nowoczesnym stylu w innowacyjnej technologii (Modern) ze specjalnych płyt w szarej kolorystyce. Do wytwarzania pary służy zewnętrzny generator pary o mocy 6 kW.

Każda sauna i łaźnia nie obejdzie się bez natrysku. W tym przypadku natrysk został umieszczony między sauną i łaźnią. Wyposażony został w wysokiej klasy deszczownicę ze słuchawką.

 

WANNA SPA

Aby domowe SPA było kompletne, musi się tam znajdować basen lub wanna spa. W tym przypadku inwestor wybrał z naszej oferty kompaktową wannę czteroosobową Coast Spas model Omega Elite.

 

WYMIARY

Strefa wellness: 400 x 200, wysokość: 220 cm.
Sauna: 170 x 180 cm.
Łaźnia parowa: 110 x 180 cm.
Natrysk: 100 x 180 cm.
Wanna SPA: 167 x 212 cm.

 

Realizacja: Jarocin
Producent: TAPIS.PL