CRUX – ekskluzywny domek saunowy

Zbudowany w Kielcach domek CRUX to nasza propozycja na chłodne zimowe dni. Dopracowany w najmniejszym detalu sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów. Wewnątrz znajdziemy ekskluzywną cedrową saunę w technologii Modern oraz niewielkie pomieszczenie relaksacyjne. Na uwagę w tej realizacji zasługuje także dwukolorowa stolarka okienna  i drzwiowa.

Wnętrze domku

Pomieszczenie relaksacyjne wykończono panelami Modern, wzór Klon. Obszerne przeszklenia zapewniają wspaniały widok na ogród. Do ogrzewania domku służą estetyczne panele na podczerwień w białym kolorze.

Domek posiada komfortową saunę wykonaną z cedrowych paneli MODERN z litymi, profilowanymi ławkami. Jest ona wyposażona w wolno stojący piec elektryczny o mocy 10,5kW, który szybko wygrzewa saunę do zadanej temperatury umożliwiając korzystanie z jej walorów zdrowotnych.

Podłoga została wykonana z żywicy poliuretanowej w kolorze 1015.

Konstrukcja

Elewacja została wykonana z matowych płyt Centroplast w kolorze K9, które nie wymagają konserwacji i są w pełni odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
Domek został wyposażony w dwukolorowe okna aluminiowe, dwukomorowe trzyszybowe. Wybarwienie okien zostało dobrane do kolorów domku.
Dodatkowym atutem są dopasowane kolorystycznie, izolowane, pełne drzwi wejściowe.

Układ wnętrza

W domku znajduje się:

  • sauna MODERN
  • część relaksacyjna z miejscem na dwa leżaki

Opcje dodatkowe

  • stolarka aluminiowa (dwukolorowa)
  • drzwi pełne izolowane
  • podłoga z żywicy poliuretanowej
  • ogrzewanie: panele podczerwieni
  • pomarańczowa leżanka SPA

Wymiary

Wymiary domku: 450x300cm, h=310 cm
Sauna: 270x200cm

Film prezentujący domek saunowy Crux wykonany w Kielcach

 

Realizacja: Kielce
Producent: TAPIS.PL