Grillo-kominek Ruegg Surprise – Gniezno

Realizacje: Barbecue.

Ruegg Surprise to zamknięty kominek z grillem i źródłem ciepła o nieograniczonym widoku ognia. Jest on  dedykowany wszystkim miłośnikom spędzania czasu na wolnym powietrzu i grillowania.

Dzięki zamkniętym szybom, Rüegg Surprise generuje cichy i przyjemny pod względem estetycznym ogień. Płyty grillowe są całkowicie bezpieczne dla żywności i mogą być używane przez wiele godzin do gotowania mięsa, kiełbasek, warzyw itp. … , to rodzaj ekskluzywnej i eleganckiej wersji stołowego grilla. Płyty nagrzewają się do 250 – 300 stopni Celsjusza w zależności od objętości drewna – to idealna temperatura do udanego grillowania. Surprise jest nie tylko piękny, ale także praktyczny: talerze grillowe mogą być wkładane do zmywarki, a szyby można łatwo wyjąć ręcznie do czyszczenia.

Śmierdzący dym, który irytuje gości? To już przeszłość. Dym ucieka przez komin, który można ustawić na dowolną wysokość. Latający wszędzie żar? Dzięki zamkniętym szybom, które można łatwo otworzyć, nie jest to już problemem.

Grillo-kominek Rüegg Surprise łączy w sobie design, luksus, atmosferę, emocje i prostą obsługę. Po uruchomieniu będziesz szczęśliwy, że przeniesiesz swoje życie na zewnątrz.

Realizacja: Gniezno
Producent: RUEGG

https://www.tapis.pl/info/ruegg-surprise-grill-i-kominek-ogrodowy.html