Domek saunowy EXO

exo-1

Domek saunowy EXO to kolejna propozycja sauny ogrodowej.  Wyróżnia go przede wszystkim zewnętrzna elewacja w kolorze czerwonym, która jest w całości wykonana w połysku. Całości dopełniają szklane drzwi wejściowe i designerskie oprawy okienne. Kompaktowe wymiary 2,80 x 2,80m pozwalają oprócz sauny zagospodarować miejsce na natrysk i niewielki przedsionek.  EXO jest przykładem niezwykłej sauny zewnętrznej o ponadczasowej stylistyce.

 

Szczegółowe wyposażenie domku oraz sauny jest ustalane indywidualnie,  według potrzeb inwestora.

Poniżej prezentujemy ogólne informacje na temat konstrukcji i przykładowego wyposażenia domku ogrodowego EXO.

Sauna

Panele saunowe

panele

W domku EXO sauna jest wykonana według najnowszej technologii szerokich paneli, która otwiera nowe horyzonty w zakresie aranżacji kabin saunowych. Ponad 100 różnych gatunków drewna w różnorodnej kolorystyce pozwala nam stworzyć niesamowity klimat i urok.

Próbnik kolorów:   http://www.domkisaunowe.pl/panele-saunowe.html

Przykładowe aranżacje kabiny saunowej wykonanej w tej technologii prezentują poniższe zdjęcia:

crux

Piec do sauny

Najważniejszą częścią każdej sauny jest oczywiście jednostka grzewcza. Sauna w domku EXO wyposażona jest w piec elektryczny, który posiada także specjalny pojemnik na środki zapachowe, co pozwala nam korzystać z walorów zdrowotnych aromaterapii. Opcjonalnie można także zamontować piec dwufunkcyjny typu Combi oraz kwarcowe promienniki podczerwieni.

Sterowaniepanel-1

Wygodne i precyzyjne sterowanie wilgotnością, temperaturą, dozowaniem aromaterapii oraz  oświetleniem zapewnia  nowoczesny system sterowania z panelem dotykowym. Panel umożliwia zdalne sterowanie za pomocą dowolnego urządzenia podłączonego do lokalnej sieci internetowej.

 

android

Dla posiadaczy smartfonów i tabletów z systemem Android / Apple iOS oferujemy dodatkowy moduł do sterowania sauną z dowolnego miejsca. Aplikacja jest darmowa. Można ją pobrać w AppStore / PlayStore.

 

Oświetleniegwiezdziste-niebo

Sauna posiada sufitowe i podławkowe oświetlenie LED.  Opcjonalnie dla zainteresowanych oferujemy także oświetlenie światłowodowe – gwieździste niebo.

 

Elewacja zewnętrzna GLASS

EXO jest wykonany z wysokiej jakości drewna i wykończony kolorową płytą o wysokim połysku, odporną na warunki atmosferyczne. Materiał wykończeniowy dostępny jest w  palecie kolorów RAL.

Próbnik kolorów: http://www.domkisaunowe.pl/elewacja-zewnetrzna.html

 

Układ wnętrza

We wnętrzu domku ogrodowego EXO przewidziano miejsce na:

  • saunę o wymiarach 2,80x2m,
  • natrysk,
  • niewielką część rekreacyjną

 

Część rekreacyjna

Została wyposażona w oświetlenie LED. Dodatkowo istnieje możliwość montażu panelu grzewczego. Występuje on w wersji ściennej lub sufitowej.  Dostępny w wersji białej, czarnej lub lustrzanej.

 

Plan rozmieszczenia pomieszczeń

exo-sch